הצטרפות 100% מאובטחת NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

חו"ד רפואית

בשנת 2003 פורסם בארה"ב מחקר בלתי תלוי אשר בוצע ע"י ד"ר דניס רוקוול, מטפל בכיר בעל דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית. מטרת המחקר הזה הייתה לבדוק את היעילות של השיטות הללו אצל למעלה מ-60 גברים אשר עשו בהן שימוש והסכימו להשתתף במחקר. למרות הסקפטיות הרבה טרם התחלת המחקר, ד"ר רוקוול הגיעה למסקנה הבלתי נמנעת שהשיטות הללו פשוט עובדות. ואם זה לא מספיק הוא אף החליט לנסות אותן באופן אישי טרם פרסום מסקנותיו בשביל להיות בטוח ב-100%, וחווה צמיחה של 1 אינץ' (שווה ערך ל-2.5 ס"מ) באורך איברו לאחר תקופה של כ-3 חודשים.

לנוחיותכם תירגמנו את חוות דעתו של ד"ר רוקוול, וכן את עבודת המחקר המלאה שלו לעברית (למי שמעוניין המקור באנגלית זמין לצפייה גם כן). כמו כן תוכלו למצוא בהמשך חוות דעת של שני רופאים נוספים ומה שהיה להם לומר על השיטה.

100% בדוק ומוכח רפואית! מומלץ על ידי רופאים!

חוות דעת רפואית
תרגילים לפיתוח איבר המין

ד"ר דניס רוקוול
ממליץ על התוכנית לפיתוח איבר המין


לפני שאני אדבר על החוויות האישיות שלי עם תוכנית ההגדלה הגברית, הייתי רוצה להגיב למאמר עדכני אשר נתקלתי בו לפני מספר שנים. בגיליון של "Health with WebMD" באתר MSN.com אשר פורסם ב-4 ליוני 2001, ד"ר קן גולדברג, אורולוג, הצהיר כי תוכנית אשר מורכבת מתרגילי משיכה שונים לפין, המבוצעים בעזרת הידיים או באמצעות מכשירים כלשהם, עלולה לגרום נזק לאיבר המין. בנוסף הוא גם ציין שהפין הוא לא שריר ולא יכול להיות מפותח בדומה לשריר, וכן ששום תרגיל אשר מבוצע על גבי הפין לא הוכח כמשפיע על האורך של איבר המין. לסיכום, ההמלצה שלו הייתה להוריד במשקל על מנת לראות את הפין טוב יותר, כך שפחות שומן יקיף אותו ויגרום לו להיראות גדול יותר.

ד"ר גולדברג לא טועה לחלוטין. אני מסכים לגמרי שהשימוש במכשירים או ניתוח יכול בסבירות גבוה לגרום נזק לאיבר המין. וזה אושר גם ע"י חלק מהגברים אשר ניסו את השיטות הללו, ואיתם דיברתי באופן אישי. ההצהרות שלו לגבי העובדה שהפין הוא לא שריר נכונות גם כן, אבל בזה מסתיים המחקר שלו בעניין, או שזו פשוט דעתו האישית ללא מחקר.

ד"ר גולדברג, בהיותו אורולוג בעל שם, עושה שימוש בידע ובניסיון שלו על מנת להגיע למסקנה הגיונית; אך למרות זאת, היכן שהוא נכשל בהיגיון שלו זה כאשר העניין מגיע למחקר, ולגישה חדשה אשר מסתמכת על מחקר זה. זאת למרות העובדה שלפי מיטב ידיעתי לא בוצע שום מחקר מעמיק בתחום ע"י שום אוניברסיטה גדולה שאני מודע אליו נכון להיום, למרות שזה יכול להיות נושא מעניין שסטודנט לדוקטורט ירצה לעשות בתור עבודת המחקר שלו.

הדבר הראשון שאני אציין הוא שכאשר שמעתי על התוכנית הזאת בפעם הראשונה הייתי סקפטי מאוד, וזאת בלשון המעטה. הרושם הראשוני שלי היה דומה לזה של ד"ר גולדברג, שזה הכול בלבולי מוח. אך למראת זאת, לאחר מחקר מעמיק (והמחקר שלי מופיע במאמר שכתבתי עליו ניתן לקרוא בהמשך) ובדיקה אקראית של גברים אשר השתמשו בתוכנית הזאת, גיליתי שזה למעשה כלל לא בלבולי מוח. התוכנית הזאת באמת נותנת תוצאות.

קודם כל, זה נכון שהפין הוא בהחלט לא שריר; אלא מורכב מרקמה זקפתית, כאשר הרקמה הזאת מושפעת מתרגול מתמשך אשר גורם לקרעים זעירים ברקמה, אשר מחלימים וגורמים להרחבה של הרקמה הזקפתית. ההרחבה הזאת גורמת לפין לגדול, באורך ובעובי. השינוי הממוצע עמד על כ-2.5 ס"מ, באורך ובעובי, לכל 8-6 שבועות של אימון. בנוסף, ע"י ביצוע תרגילים בעזרת הידיים במקום במכשירים, לגבר אשר מבצע את התרגילים יש שליטה מלאה על התרגול שהוא מבצע, ולכן אף פעם לא דווח על נזק כלשהו. לא רק שלא דווח על שום נזק כתוצאה מביצוע התרגילים, אלא שנזק אשר נגרם ע"י ניתוח ומכשירים, ובמקרה אחד אף בעיה מולדת, תוקנו באמצעות התרגילים אשר מרכיבים את תוכנית ההגדלה הזאת.

אך למרות כל זה עדיין לא הייתי משוכנע, כיוון שאני תמיד נוטה להטיל ספק אלא אם כן יש לי הוכחה חד-משמעית. מן הסיבה הזאת החלטתי לנסות את התוכנית הזאת באופן אישי, לפני שאני אחליט אם לכתוב עליה, בין אם בטובתה או בגנותה. הגעתי להחלטה שאם אני לא אראה תוצאות מהתוכנית, אני לא אפרסם את המחקר שביצעתי ולא אכתוב את המאמר שתכננתי. ובכן, כפי שגם הוכח במחקרי, חוויתי תוצאות של כ-2.5 ס"מ באורך וברוחב לאחר תקופה של 3 חודשים בקירוב. עכשיו אני יכול באמת ובביטחון מלא להצהיר שהתוכנית הזאת אכן עובדת. לאחר הבדיקה והניסיון שלי, יש לי אמונה מלאה בתוכנית הזאת, והייתי רוצה לאתגר את ד"ר גולדברג שיעשה את אותו הדבר. אני משוכנע שהמאמצים שלו יניבו את אותן התוצאות כפי שגילית על עצמי.

הגברים היחידים אשר לא היו מרוצים מהתוכנית הם אלו אשר לא התמידו לבצע את התרגילים על בסיס יומי, וויתרו במהלך השבועיים הראשונים.

ההמלצה האישית שלי לכל גבר היא לנסות את התוכנית, אתה לא תתאכזב אם תתמיד בה!

ד"ר דניס רוקוול, פסיכולוג קליני
Psy.D. RCP Doctor of Clinical Psychology


לחץ כאן על מנת לקרוא את התרגום של המחקר המלא של ד"ר רוקוול, עם השתתפות של למעלה מ-60 גברים אשר עשו שימוש בשיטות האלו, והתוצאות אליהן הם הגיעו...

ד"ר חאליד אלזוואהר
ממליץ על התוכנית לפיתוח איבר המין


במהלך שנותיי הרבות כרופא קיבלתי הרבה פניות מפציינטים אשר חיפשו דרך טבעית ובטוחה לחלוטין להגדלה של הפין. בכל הזמן הזה לא יכולתי למצוא שום מוצר שהייתי יכול להמליץ עליו בביטחון למטופלים שלי. אך כעת, עם תוכנית ההגברה הגברית, אני יכול לתת לכל הפציינטים שלי אלטרנטיבה בטוחה ויעילה על פני ניתוח להגדלת הפין.

לאחר בדיקה של הטכניקות והתרגילים אשר מרכיבים את התוכנית הזאת אני שמח מאוד שתוכנית כה מעמיקה קיימת על מנת לעזור לפציינטים שלי להפטר מבעיות הביטחון העצמי אשר עלולות להיגרם ממה שנתפס בעיניהם כגודל פין בלתי מספק.

הפין הוא איבר מאוד מורכב, אשר בנוי מעורקים רבים, כלי דם, ורידים, וחללי דם. באמצעות הפעלה של הלחץ והתרגול המתאים כפי שמפורט בתוכנית, זה אפשרי לגרום להגדלה ולהרחבה של חללי הדם, הידועים בשמם הרפואי כ-Corpora Cavernosa, על מנת לאפשר להם להחזיק יותר דם. אם חללי הדם והורידים יוכלו להחזיק כמות גדולה יותר של דם, ניתן יהיה לראות תוצאה של פין ארוך ועבה יותר, כיוון שהגודל, הן במצב הרפוי והן בזקוף, נקבעים על ידי כמות הדם אשר נמצאת בתוך הפין.

תוכנית ההגברה הגברית כוללת גם טכניקות אשר יכולות לעזור בפתרון של שלל בעיות אצל גברים, כגון שפיכה מוקדמת, ועקמומיות של הפין. באמצעות תרגילים אשר פותחו על מנת להתמקד על היבטים בעייתיים, כגון השריר הפובוקגלי (puboccocceygeus muscle או "שריר ה-PC"), תוכנית ההגברה הגברית מציעה לגברים באשר הם את ההזדמנות לרפא בעיות רבות ולהגביר את הביטחון העצמי שלהם פשוט על ידי אימון נכון של הפין שלהם.

העקרונות המדעיים שמאחורי התרגילים נבדקו על ידי באופן קפדני, ואני משוכנע שעל ידי ביצוע נכון של התרגילים התוכנית הזאת יכולה לספק את כל התוצאות שהיא מבטיחה, באופן בטוח לחלוטין.

תוכנית ההגברה הגברית היא ההמלצה שלי לכל גבר אשר מחפש דרך להגביר את גודל הפין שלו או לפתור בעיות הקשורות בתפקוד המיני אשר יכולות להשפיע על הביטחון העצמי שלו.

ד"ר חאליד אלזוואהר,
M.D. - Medical Doctor

מנתח ומנהל מחלקה אורטופדית
לוס אנג'לס, קליפורניה

ד"ר רוברט ג'. מקארטני
ממליץ על התוכנית לפיתוח איבר המין


אני עוסק במקצוע הרפואה כבר שנים רבות, ואני חייב להודות שבהתחלה הגבתי בתדהמה לטענות שלכם. בכל שנות הלימודים והמחקר שלי לא נתקלתי אף פעם בשום תוכנית שטוענת שהיא יכולה לפתור את סוגיית גודל הפין. ולכן החלטתי לבדוק את התוכנית שלכם בעצמי. אני יודע ממחקר שביצעתי באופן אישי, שברמה הפסיכולוגית, נשים חושקות בתת-מודע בגבר עם פין גדול יותר. העובדה הזו תמיד גרמה להרבה גברים להרגיש מודעת עצמית גבוה ביחס לגודל הפין שלהם.

כאשר ראיתי אותו בפעם הראשונה הייתי מאוד מופתע מהאיכות של המדריך. תוך שקראתי חלק מהטכניקות, שמתי לב שהתוכנית הזאת כוללת טכניקות אשר פותחו ע"י ד"ר קגל. מהניסיון שלי כבר ידעתי שהטכניקות האלו הוכחו כמגבירות את העובי וכושר העמידה המיני. לאחר ניסוי ראשוני עם הטכניקות הללו הגעתי למסקנה שהן באמת עובדות. חוויתי באופן אישי הגברה משמעותית של הסיבולת המינית, וכעת יש לי את היכולת לשלוט על השרירי השפיכה שלי אשר מאפשרים למנוע מצב של שפיכה מוקדמת.

הטכניקות אשר פותחו ע"י ד"ר קגל הן רק חלק קטן מאוד מהתוכנית הזו. בעזרתן של התמונות למדתי גם על טכניקות אחרות שלא הייתי מודע אליהן מקודם. לאחר מספר שבועות בלבד, צפיתי בתוספות משמעותיות הן במצב הרפוי והן במצב הזקוף. התוכנית הזאת היא באמת ייחודית, ואני הייתי ממליץ עליה באופן אישי לכל אחד, ברמה האישית והמקצועית. אנשים רבים במקצועי נמנעים מלחקור או אפילו לדבר על תוכניות מן הסוג הזה. זה פשוט בורות. אם פציינט היה פונה אלי לקבלת עצה לגבי חיזוק והגדלה של איבר המין, הייתי ממליץ על התוכנית הזאת בביטחון מלא.

תוכנית ההגדלה הגברית היא הדרך הבטוחה, והקלה ביותר להגדלת גודל הפין, הסיבולת המינית, והביטחון העצמי, והיא באמת עובדת!

ד"ר רוברט ג'. מקארטני, דוקטור לפסיכולוגיה קלינית
Psy.D. RCP Doctor of Clinical Psychology

המשך לחלק הבא:
אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex