הצטרפות 100% מאובטחת NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

תקנון האתר

תנאי שימוש אלו מהווים הסכם בינך (להלן: "המשתמש") לבין האתר (להלן: "האתר") לגבי אופן השימוש באתר. אנא קרא תנאים אלו בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאים אלו:


1. תאור השירות
אתר זה מציע למשתמשיו מדריך אלקטרוני בפורמט של PDF (להלן: "eBook") המכיל מידע רב בצורה של טקסט, תמונות, איורים ועוד. וכן שירותי מידע מקוונים הניתנים באמצעות דוא"ל ("אי-מייל") ובאמצעות מערכת פורומים מקוונת. אלא אם כן צוין אחרת, הורדה או הוספה של שירותים חדשים תהיה כפופה לתנאי השימוש המתוארים בתקנון זה.

לאחר הצטרפותך, אתה מקבל גישה מקוונת ("און-ליין") מיידית ל-eBook שאותו אתה מוריד ופותח ממחשבך. כמו כן אתה מקבל גישה מיידית און-ליין לפורום הלקוחות שבאתר. קבלת הגישה לשירותים הניתנים באתר זה הינה על אחריותך בלבד. אתה אחראי לספק את כל ציוד הקצה הנדרש על מנת לקבל גישה לשירותים המוצעים באתר זה. כמו כן אתה אחראי לכל תשלום לצד שלישי (לרבות תשלום על חיבור לאינטרנט, זמן אוויר וכיו"ב) הכרוך בקבלת גישה לשירותים הניתנים באתר זה.

אתר זה מכיל מידע בעל אופי מיני העוסק בהגדלת הפין ושיפור התפקוד המיני, ועל כן הוא מיועד למבוגרים מעל גיל 18 בלבד! הנהלת האתר או כל מי מטעמה אינם אחראים לשום פגיעה, עוגמת נפש וכיו"ב, אשר עלולים להיגרם כתוצאה מגישה לא מורשת של קטינים (אלה שגילם מתחת ל-18) לתכנים ו/או השירותים המובאים באתר זה.

2. רישום לאתר
בעת ההרשמה לשירותים המוצעים באתר, אתה מבין ומסכים לכך שעליך לספק מידע אמיתי, מדוייק, עדכני ומלא על עצמך, כפי הנדרש בטופס ההרשמה שבאתר. במידה והמידע אשר תספק יתגלה כמידע כוזב, לא מדוייק, לא עדכני או לא מלא, או במידה ויש לנו חשד סביר להניח שהמידע אשר סיפקת הינו כוזב, לא מדוייק, לא עדכני או לא מלא, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשהות או לסגור את חשבונך לאלתר, ולסרב כל המשך שימוש בשירותים המוצעים באתר, עכשיו ובעתיד.

3. העתקה וזכויות יוצרים
מוצר זה (להלן: "מדריך ההגדלה לגבר") נמכר ברישיון אישי, לשימוש פרטי ובלתי-מסחרי. אתה מבין ומסכים לכך שכל הצגה בפומבי, העתקה, העברה, או כל שימוש אחר פרט לשימוש אישי במדריך זה אסורה בהחלט. רישיון זה מאפשר לך לקבל העתק יחיד, בלתי ניתן להעברה או לשימוש מסחרי, של המדריך, לשימושך האישי בלבד. אין למכור או להעביר מוצר זה לצד שלישי תחת שום נסיבות. כל הפרה של הסכם זה או הפרה של זכויות היוצרים של החברה תירדף בתקיפות בידי החברה, וצפויה לעונשים כבדים ע"פ חוק.

4. הגנת הפרטיות
אנו מייחסים חשיבות עליונה לנושא שמירת הפרטיות של לקוחותינו והגולשים אשר מבקרים באתר. פרטים נוספים ניתן לקרוא במדיניות הגנת הפרטיות אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון זה.

5. ביטחון וסיסמה למשתמשים רשומים
בעת ההרשמה לשירותים המוצעים באתר, תתבקש לבחור שם משתמש וסיסמה על מנת שתוכל לקבל גישה לשירותים הניתנים בו. אתה מבין ומסכים לכך ש:

 • אסור לך להעביר או לגלות את סיסמתך לשום משתמש אחר;
 • אסור לך לשמור את סיסמתך בשום מקום בו היא יכולה להיות מועתקת או משומשת ע"י אדם אחר;
 • אתה בלבד אחראי לכל נזק או אובדן של גישה אשר יכולים להיגרם כתוצאה משימוש בסיסמתך על ידך או ע"י כל אדם אחר.

עליך להודיע לנו באופן מיידי אם אתה חושד שביטחון סיסמתך נפגם או שצד שלישי קיבל אליה גישה, או אם אתה מודע לשימוש בלתי מורשה בסיסמה שלך. במקרים כאלו עליך לשנות את סיסמתך באופן מיידי דרך השירות באתר.

6. התנהלות החברים באתר
אתה מבין ומסכים לכך שכל התכנים אשר מפורסמים באתר בפומבי, או משודרים באופן פרטי, הינם באחריותם הבלעדית של המפרסמים תכנים אלה. אתה, ולא הנהלת האתר, אחראי לכל התכנים אשר תפרסם, תשלח באמצעות דוא"ל, או תעביר בכל אמצעי אחר. הנהלת האתר איננה שולטת על התכנים אשר מפורסמים באמצעות השירות, ועל כן איננה מבטיחה את דיוקם, אמיתותם או איכותם של תכנים אלה. אתה מבין שדרך השימוש בשירות אתה עלול להיחשף לתכנים פוגעים או בלתי הולמים. הנהלת האתר לא תהיה אחראיות לתכנים אלה תחת שום נסיבות, לשום שגיאות או השמטות בתכנים אלה, או להפסד או נזק כלשהו אשר עלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים כלשהם, בין אם הם פורסמו, נשלחו באמצעות דוא"ל, שודרו או הועברו בכל אמצעי אחר דרך השירות באתר.

אתה מבין ומסכים לכך שלא תעשה שימוש בשירות על מנת:

 • לפרסם, לשלוח, להעביר או להפוך לזמין בכל אמצעי אחר תכנים המנוגדים לחוק, מזיקים, מאיימים, גסים, מטרידים, משמיצים, מגונים, הוצאת דיבה, כאלה הפולשים לפרטיותו של אחר, גזעניים או מעוררי התנגדות כלשהי;
 • להתחזות לשום אדם או ישות, מה שכולל אך לא מוגבל ל: עובד מוסמך של האתר, אחראי פורום, מדריך או מארח, או באופן שקרי להצהיר או בכל אופן אחר לייצג באופן בלתי הולם אדם או ישות;
 • לזייף פרטי זיהוי, או לעוות בכל דרך אחרת פרטים מזהים על מנת להסוות את מקורו של תוכן כלשהו אשר מועבר דרך השירות שבאתר;
 • לפרסם, לשלוח, להעביר, או להפוך לזמין בכל אמצעי אחר תכנים אשר פוגעים בזכויות יוצרים, פטנט, סימן מסחרי, סודות מסחריים, או זכויות של צד שלישי;
 • לפרסם, לשלוח, להעביר, או להפוך לזמין בכל אמצעי אחר תכנים פרסומיים, שיווקיים, דואר זבל ("ספאם"), "מכתבי שרשרת", "תוכניות פירמידה", או כל סוג אחר של פרסום;
 • לפרסם, לשלוח, להעביר, או להפוך לזמין בכל אמצעי אחר תכנים אשר מכילים וירוסים, קוד מחשב זדוני, קבצים או תוכנות אשר מיועדים לשבש, להשמיד, להגביל או לפגוע בתפקוד של חומרה או תוכנת מחשב כלשהי, או ציוד תקשורת;
 • להפריע או לשבש את השירות הניתן באתר או ברשתות הקשורות לאתר;
 • להטריד או לעקוב אחר מישהו, או;
 • לאסוף או לשמור מידע אישי אודות משתמשים אחרים באתר.

אתה מבין ומסכים לכך שהנהלת האתר יכולה לשמור ולאסוף מידע, וכן להעביר מידע זה לצד שלישי במידה ואנו נדרשים לעשות זאת ע"פ חוק או במידה ושחרור מידע זה הינו הכרחי על מנת:

 • להיענות לדרישות והליכים משפטיים;
 • לאכוף את תנאי השימוש;
 • לטפל בתלונות בנוגע לתכנים כלשהם המפרים את זכויותיו של צד שלישי, או;
 • להגן על הזכויות, הרכוש, או על הביטחון האישי של הנהלת האתר או כל אחד מעובדיה, משתמשיה, והציבור הרחב.

אתה מבין ומסכים לכך שהנהלת האתר איננה מסננת תכנים מראש, אך שומרת לעצמה את הזכות (אך לא את החובה), על פי שיפוטה הבלעדי, להעביר או לסרב לתכנים אשר מפורסמים דרך השירות. מבלי לגרוע מן הנאמר לעיל, להנהלת האתר תהיה את הזכות למחוק תכנים אשר מפרים את תנאי השימוש. אתה מבין ומסכים לכך שאתה חייב לבחון, ולקחת על עצמך את מלוא האחריות בהקשר להסתמכות או שימוש בתכנים כלשהם, מה שכולל הסתמכות על הדיוק, האמיתות, או התועלת של תכנים אלה. בהקשר זה, אתה מבין ומסכים לכך שאתה לא יכול להסתמך על שום תכנים אשר נוצרו באתר או פורסמו באתר, מה שכולל אך לא מוגבל למידע אשר מופיע באתר, בפורום, או כל חלק אחר של השירות.

7. הגבלת האחריות
אתה מבין ומסכים באופן מלא לכך שהנהלת האתר לא תהיה אחרית לשום נזקים, ישירים או עקיפים, פיצויים, הכוללים אך לא מוגבלים לאובדן הכנסה, עוגמת נפש, שימוש, אובדן מידע או אובדן אחר, תביעות או הוצאות כלשהן, אשר עלולים להיגרם כתוצאה מ:

 • השימוש, או אי-היכולת להשתמש בשירות;
 • עלות הרכישה של מוצרים או שירותים נלווים בהקשר למידע, שירותים או הודעות אשר התקבלו, ועסקאות אשר סוכמו דרך השירות או כתוצאה מהשימוש בו;
 • גישה בלתי מורשת או עיוות של התקשורת או המידע שלך;
 • הצהרות או התנהלות של צד שלישי בשירות, או;
 • כל עניין אחר הקשור בשירות.

האתר NaturalPE.co.il איננו מספק עצה רפואית. יש להתייחס לכל התכנים אשר מופיעים באתר זה כאל מידע בלבד. המידע אשר מופיע באתר זה אינו מיועד להחליף אבחון, טיפול או ייעוץ רפואי. בכל שאלה הנוגעת לבעיה רפואית כלשהי, תמיד יש לפנות לרופא או למומחה בתחום. אף פעם אין לשלול או לדחות קבלה של אבחנה רפואית מקצועית כתוצאה ממשהו שקראת באתר זה. צור קשר עם הרופא שלך באופן מיידי אם אתה חושד שיש לך מקרה חירום רפואי. הנהלת האתר אינה מקדמת או ממליצה על שום בדיקות ספציפיות, מוצרים, הליכים, דעות, או כל מידע אחר אשר יכול להופיע באתר. הסתמכות על מידע כלשהו אשר מופיע באתר, בידי עובדי האתר, או בידי משתמשים אחרים באתר הינה על אחריותך הבלעדית. האתר יכול להכיל תכנים בריאותיים או רפואיים בוטים באופן מיני, או פוגעים בכל דרך אחרת. הנהלת האתר, עובדי החברה, ומי מספקיה, אינם שולטים ולא מקבלים שום אחריות על תכנים אלה.

8. מגבלות השירות
החברה אינה מתחייבת לכך שהשירות אשר ניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל החברה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והחברה לא תהיה אחראית לשום נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שיגרמו לך או לרכושך עקב כך.

9. ביטולים והחזרים
בטרם קבלת המוצר, באפשרותך לבטל את ההזמנה מכל סיבה שהיא באמצעות פנייה למחלקת המכירות שלנו דרך טופס יצירת הקשר שבאתר, באי-מייל, או בטלפון. בהודעתך נא ציין את פרטי העסקה כפי שנשלחו אליך (מספר העסקה, ותאריך ביצוע ההזמנה). שים לב כי מכיוון שמדובר במוצר אלקטרוני, קבלת המוצר מוגדרת בכך שאתה תשתמש באפשרות ההורדה שבאתר, ועל ידי זה תוריד את קובץ ה-pdf אל מחשבך. לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה לאחר הורדת המדריך, בלא יוצאים מן הכלל.

10. מדיניות האחריות
מדיניות האחריות שלנו תקפה בתנאי שתעשה שימוש בתוכנית שלנו למשך חצי שנה לפחות. אתה מבין ומסכים לכך שעליך להראות שעשית מאמץ כנה לעקוב אחר התוכנית, ושקראת והבנת את המדריך במלואו. מן הסיבה הזאת, החזרים כספיים לא יינתנו אלא רק לאחר תקופת של חצי שנה, שכן זהו פרק הזמן המתאים מנסיונינו על מנת להעריך נכונה את יעילותה של התוכנית ואת התוצאות שיתקבלו. אנחנו לא נותנים החזרים לאנשים שפשוט "לא אוהבים את המוצר". על מנת לקבל החזר יהיה עליך לעמוד במספר תנאים בסיסיים, והם:

 • אתה היית חייב להשתמש בתוכנית שלנו לפי ההנחיות למשך חצי שנה לפחות וללא כל הישג משמעותי.
 • אתה היית חייב לפנות אלינו במהלך תקופת האימונים שלך לשם קבלת הדרכה ועזרה. כל שאלה או בעיה שיכולה להתעורר אצלך יכולה להיפתר בידי שירותי התמיכה שלנו.
 • שימוש במשאבות, משקולות, תרגילים אשר לא דובר עליהם במדריך עצמו, סמים בלתי חוקיים, מכשירים אלקטרוניים/חשמליים ו/או תרופות בזמן תקופת השימוש בתוכנית מבטלת אחריות זו.
 • ע"י רכישת המדריך אתה מבין ומסכים לתנאים אלה באופן מלא.

התוכנית שלנו היא לא פתרון מהיר. למרות שניתן יהיה לראות תוצאות ראשוניות לאחר תקופה קצרה יחסית של שימוש, התוצאות המשמעותיות ביותר יתקבלו בד"כ רק לאחר תקופה ממושכת של מספר חודשים. אתה חייב לתת לתוכנית זמן, אתה חייב להתמיד בה ואתה חייב להיות אופטימי ובעל יחס חיובי.

בתום 6 החודשים הראשונים יהיה לך חלון הזדמנויות של 30 יום נוספים על מנת לבקש החזר, מה שנותן לך סה"כ פרק זמן של 7 חודשים. החזרים כספיים לא יינתנו בתום תקופת 7 החודשים, בלא יוצאים מן הכלל.

על מנת לקבל החזר אתה מבין ומסכים לכך שעליך לספק לנו את המידע הבא מודפס או כתוב על גבי דף נייר:

1. שמך המלא
2. כתובתך המלאה
3. מספר הטלפון שלך
4. מספר העסקה שלך
5. דו"ח מפורט עד כמה שניתן של שגרת האימונים שלך מן ההתחלה ועד לשלבים המתקדמים של האימון במשך תקופת 6 החודשים. דו"ח זה חייב לכלול את סדר ביצוע התרגילים, מספר הימים בשבוע בו בוצעו התרגילים, משך ביצוע התרגילים במהלך כל אימון וימי מנוחה כל שבוע וסה"כ בחודש.
6. הסיבה/ות המלאות לבקשת ההחזר.

יש לשלוח מידע זה לכתובת:
נאטוראל פי.אי
ת.ד. 7806
ירושלים 91077

בקשות להחזרים חייבות להתקבל בכתב באמצעות דואר רגיל (לא דואר אלקטרוני). אנחנו חייבים לקבל את חתימתך על מנת לתת לך החזר. בקשתך תיבדק ובמידה וימצא שאתה זכאי לקבלת החזר, נציג מטעם האתר ייצור איתך קשר על מנת לתאם את אופן העברת הכסף.

11. שליחת עדויות
אתה מבין ומסכים באופן מלא לכך שכל עדות שתשלח, בין אם בכתב או עדות מצולמת, תיחשב רכושה של החברה, והחברה תהיה רשאית לעשות בה כל שימוש על מנת לקדם או לפרסם את השירות, לרבות פרסום עדותך באתר או בכל מקום אחר. בלי לגרוע מן האמור לעיל, החברה מחויבת לשמור על פרטיותך בכל עת, ולכן שמך או כל פרט מזהה אחר לא יפורסם אף פעם, לא באתר ולא בשום מקום אחר.

עדויות מצולמות (להלן: "תמונות לפני ואחרי") יזכו את השולח בפרס כספי, ללא הגרלה, בסכום אשר יפורסם מראש באתר. החברה שומרת לעצמה את הזכות, ע"פ שיקולה הבלעדי, לסרב מתן פרס כספי במידה והתצלום שיתקבל יהיה באיכות ירודה, ויוגדר כבלתי שמיש בידי החברה. במקרה כזה החברה מתחייבת שלא יעשה שום שימוש בתצלום זה למטרות מסחריות, או לכל מטרה אחרת.

12. שירותי תמיכה
רכישת המדריך מקנה לך גישה לשירותי תמיכה באמצעות דוא"ל, ומערכת פורומים מקוונת. אין באפשרותנו להציע תמיכה טלפונית בנושאים הקשורים לתרגילים עצמם. כמו כן, אין באפשרותנו להציע תמיכה לתרגילים או שיטות אשר אינם מתוארים במדריך עצמו, כגון תרגילים או שיטות אשר מפורסמים בפורום ע"י משתמשים אחרים.

13. שינויים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים ו/או עדכונים בכל החומר המובא באתר זה ללא יוצא מן הכלל וללא התראה מוקדמת לצד המשתמש. הנהלת האתר רשאית לשנות את עיצוב האתר ותוכנו מפעם לפעם, ולכל חלק בו. החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו. לא תהיה לך כל טענה תביעה או דרישה כלפי החברה בעניין זה.

14. השהייה או הפסקה של השירות
אתה מבין ומסכים לכך שהנהלת האתר, ע"פ שיקול דעתה הבלעדי, רשאית לבטל, להשהות, להגביל גישה, להפסיק את סיסמתך, חשבונך (או כל חלק ממנו) או לסרב את המשך השימוש בשירותים הניתנים באתר, וכן להסיר ולמחוק כל תוכן מתוך השירות שבאתר, מכל סיבה שהיא, מה שכולל (אך לא מוגבל ל) חשד כלשהו להפרה או להתנהגות לא עקבית ביחס לתנאים המתוארים בתנאי שימוש אלה.

הנהלת האתר רשאית גם, ע"פ שיקול דעתה הבלעדי ובכל זמן, להפסיק לספק את השירות הניתן באתר NaturalPE.co.il, או כל חלק ממנו, עם או בלי התראה על כך מראש. אתה מסכים לכך שכל השהייה או הפסקה של גישתך לשירותים הניתנים באתר בהקשר לתנאי שימוש אלה, יכולה להיות מבוצעת ללא התראה על כך מראש, כמו כן אתה מסכים לכך שהנהלת האתר יכולה למחוק או לבטל את חשבונך באתר וכל המידע הקשור אליו ו/או לחסום כל המשך גישה לשירותים הניתנים באתר. יתרה מכך, אתה מסכים שהנהלת האתר לא תשא באחריות כלפיך או כלפי צד שלישי בכל מצב של הפסקת הגישה שלך לשירותים הניתנים באתר.

ביטול, השהייה, הגבלת הגישה, או הסירוב להמשך השימוש בשירותים הניתנים באתר אינה משפיעה על תנאי השימוש שבאתר בהקשר להגנת הפרטיות, הגבלת האחריות של החברה, או על מחויבותך לשפות אותנו במקרה של הפרה של תנאי השימוש.

15. זכויות יוצרים
מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של החברה בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש. סימני המסחר באתר הינם קניינה של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתה, בכתב ומראש.

16. תביעות נזיקין
אתה מבין ומסכים שלא לראות את החברה, שותפיה, סוכניה, עובדיה, או כל מי מטעמה אחראים לשום דרישה או טענה, מה שכולל (אך לא מוגבל ל) שכ"ט עו"ד, אשר הועלו בידי צד שלישי כתוצאה או בהקשר לתוכן אשר פרסמת, שלחת, העברת או הפכת לזמין בכל אמצעי אחר דרך שימושך בשירות, הקשר שלך לשירות, הפרתך של תנאי השימוש, או הפרתך של זכויותיו של אחר.

17. הפרת תנאי השימוש
אתה תשפה את החברה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצעה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

תשומת לב המשתמש מופנית בזאת להוראות חוק המחשבים - התשנ"ה, 1995; חוק הגנת הפרטיות - התשמ"א, 1981; חוק זכות יוצרים 1991 ופקודת זכות יוצרים. על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים לכך בירושלים בלבד.

18. שינוים בתנאי השימוש
החברה רשאית להוסיף ו/או לעדכן תנאי שימוש אלה מפעם לפעם, ללא כל הודעה על כך מראש. התנאים החדשים יכנסו לתוקף מרגע פרסומם וניתן יהיה להתעדכן בהם תמיד בחלק זה של האתר.

אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex