הצטרפות 100% מאובטחת NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

רמאויות

אזהרה!!! אל תיפלו בפח עם הגימיקים הזולים הללו, הכינו את עצמכם עם ידע!

אנחנו מאמינים כי חשוב שיעמוד לרשותך כל המידע הנדרש על מנת לבצע את ההחלטה הנכונה ולא ליפול קורבן לרמאויות שונות הנפוצות כיום בשוק. לפניך סקירה כללית של המוצרים הנפוצים ביותר כיום להגדלת איבר המין ולמה כדאי להימנע מהם:

למה ניתוח היא לא אפשרות טובה?

ניתוח להגדלת הפין הינו הליך כירורגי כואב ומסוכן, ובעל אחוזי אי-הצלחה גבוהים למדי על פי עדות של מטופלים. ניתוח להגדלת הפין יכול לעלות בממוצע כ-12,000 דולר, וגם מי שיכול להרשות לעצמו לשלם את הסכום הזה לוקח סיכון להפוך לבעל מום ואולי אפילו הרוס מבחינה מינית לכל החיים כתוצאה מניתוח. ניתוח אינו תורם דבר לקידום הבריאות, החוזק או היכולת של איבר המין שלך. הדבר היחידי שעושים בניתוח זה הוספה של שומן מתחת לעור שבפין על מנת לתת מראה גדול יותר. כמו כן קיימת האפשרות של לחתוך את הגידים אשר מחברים את הפין לאגן על מנת לתת אורך נוסף. החיסרון של הליך זה הוא שמעל ל-75% מכל השומן ייספג לתוך חלל הבטן במהלך השנה הראשונה, ואיבר המין שלך יצביע כלפי מטה בזמן זקפה!

בעת שערכנו את המחקר שלנו בנושא נתקלנו בלא מעט סיפורי זוועה מגברים שתיארו את החוויות שלהם לאחר שעברו ניתוח על מנת להגדיל את איבר המין שלהם. במקום זה הם קיבלו את הרוב אם לא את כל תופעות הלוואי הבאות: איבר מין בעל הופעה מעוותת, אימפוטנציה, איבוד של היצר המיני, זקפות כואבות אם בכלל, צלקות מזעזעות, מראה זוועתי של איבר המין, גושים ובורים, זרימת דם מופחתת לאיבר המין ולאשכים, וכן נזק למערכת העצבים המורכבת של הפין. במבט כללי, ההליך הנוראי הזה לא צריך להיחשב בכלל כאפשרות לאף גבר אשר מחפש הגדלת איבר מין אמיתית ובטוחה.

למה כדורים הם לא אפשרות טובה?

מי שהגה את הרעיון הזה כנראה ממש משלה את עצמו, או שפשוט מנסה להרוויח קצת כסף בתהליך, סביר להניח ששניהם יחד. המציאות היא שאין שום כדור בעולם שיכול להגדיל את איבר המין שלך ואנחנו ניסינו את כולם רק כדי להיות בטוחים! ביזבזנו אלפי שקלים וחודשים בבדיקה של פורמולות שונות עם תוצאה אחת בלבד: פחות כסף ויותר ייאוש! בוא נשתמש לרגע בשכל ישר: האם אפשר לקחת כדור על מנת להגדיל את השפתיים או הפטמות? הרי הן רקמות זקפתיות בדיוק כמו איבר המין שלך. אם לא, אז מה גורם לך לחשוב אפילו לרגע שאפשר לקחת כדור כדי להגדיל את איבר המין? זה מגוחך, וזו אחת התרמיות הוותיקות ביותר שקיימות בשוק!

המציאות היא שאין שום דרך להגדיל את איבר המין מבלי לבצע תרגיל סטימולציה כלשהו אשר מופעל עליו באופן ישיר. בזמן שחלק מ"כדורי הפלא" הללו יכולים במקרים מסויימים לשפר את זרימת הדם ועל ידי כך לתת זקפות טובות יותר או ביצוע מיני מוגבר, הרעיון שניתן להוסיף "גודל משמעותי" הוא מחוץ לתחום. חלק מהנוכלים הללו ממש יבואו וישקרו לך בפנים לגבי התוספות שתקבל מהכדורים הצמחיים הזולים שלהם, בטענה שתוכל להוסיף 13 ס"מ כתוצאה מנטילה של כמה כדורים. כל זה פשוט מגוחך ורצוי להמנע מכך אם אתה מחפש תוצאות אמיתיות של הגדלת איבר המין.

למה משאבות וואקום הן לא אפשרות טובה?

משאבה לפין זה אולי אחד מהמכשירים המפורסמים ביותר להגדלת איבר המין. עיקרון הפעולה של משאבה מתבסס על כך שאתה תשים צינור על הפין, תשאב ממנו את כל האוויר, וכוח הוואקום יגרום לפין שלך להתרחב ולגדול. עכשיו, זה אולי יכול להישמע הגיוני, אבל יש להתייחס לכך בזהירות רבה!

קודם כל השימוש במשאבה לא ייתן לך שום תוצאות קבועות לגודל. כל מה שמשאבה עושה זה לנפח את הפין באופן זמני בלבד, תוך כדי סיכון משמעותי לקבלת פציעה! שימוש מוגזם או לא נכון במשאבה עלול לגרום להיווצרות של בועות אוויר קטנות בתוך הפין שלך. בועות האוויר יכולות לגרום לגירויים, היווצרות של רקמה צלקתית, ובעלות סבירות גבוהה להביא לניוון רקמות (מוות רקמות) בשימוש מוגזם.

כאשר אתה עושה שימוש בשיטת ההגדלה הטבעית אתה בונה לחץ חיובי מבפנים אשר מעודד את זרימת הדם וגדילת הרקמות בתוך הפין שלך. לעומת זאת, כאשר אתה עושה שימוש במשאבה אתה מפעיל כוח חיצוני, אשר מפחית ואולי אפילו עוצר את זרימת הדם לפין שלך. חלק מתופעות הלוואי כתוצאה משימוש במשאבה יכולות לכלול: איבוד תחושה, פצעים ודימום, כלי דם קרועים וכאב יומיומי, גושיות של העור, נפיחות מוגזמת כתוצאה מאימוני שאיבה מתמשכים, ואפילו אימפוטנציה מוחלטת למשך מספר ימים.

כמו כל רמאות אחרת, המטרה העיקרית שבמשאבה זה להכניס לרמאים שמוכרים אותן כמה שיותר כסף על חשבונך, ולכן משאבה ממוצעת תעלה לך מאות דולרים, תוך סיכון משמעותי של הפין והבריאות שלך.

למה תליית משקולות מהפין היא לא אפשרות טובה?

הניסיון להשיג תוספות לגודל הפין באמצעות תליית משקולות היא קרוב לוודאי השיטה העתיקה ביותר שקיימת להגדלת איבר המין. לפני מאות שנים שבטים שונים השתמשו בחבלי תלייה מאולתרים אשר נקשרו בלולאה סביב קצה הפין למשך מספר שעות בכל יום עם אבנים אשר נתלו מן התחתית. פעולה זו מתחה את הפין והפכה אותו לארוך יותר לאחר שנים של תירגול.

בימינו פותחו מוצרים שונים אשר נועדו להעתיק את שיטת ההגדלה העתיקה הזו. עכשיו, זה אולי יכול להישמע כמו רעיון טוב, אבל לפניך מספר סיבות שבגללן יש להימנע מתליית משקולות אם אתה באמת רוצה להגיע לתוצאות של איבר מין גדול ובריא יותר:

משקולות רק מאריכות את הפין, הן לא מוסיפות עובי. הן קוטעות את זרימת הדם לבלוטות הפין והאזורים הסמוכים, יוצרות סימני מתיחה לא סימפטיים על גבי האיבר, מחלישות את התחושה בזמן קיום יחסי מין כתוצאה מקטיעה מתמשכת של דם לבלוטות הפין והאזורים הסמוכים; וכן יכולות לגרום נזק למערכת העצבים המורכבת שבפין ועל ידי כך להביא לאימפוטנציה בלתי הפיכה לכל החיים. אימוני תלייה מתמשכים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לאזורים שבהם נקטעה זרימת הדם, וקיים סיכוי גדול שיהיה צורך בכריתה חלקית של איבר המין (כן, קראתם נכון!). משקולות לא תורמות שום דבר לבריאות הכללית של האיבר, לכוח או לביצוע. למעשה תליית משקולות יכולה ממש לגרום לבריאות מופחתת של המערכת המינית, זקפות חלשות יותר ויכולת שימוש מוגבלת באיבר המין. הרי זה לא בדיוק ההפך ממה שאנחנו מנסים להשיג?

למה מכשירי המתיחה הם לא אפשרות טובה?

חלקכם אולי שמעתם על מכשירי מתיחה לפין אשר מפורסמים באמצעות אתרים שונים ברחבי האינטרנט. האתרים אשר מוכרים את המכשירים האלה אוהבים להציג אותם כ"פטנט עולמי", או "המהפכה בהגדלת איבר המין" וכ"ו. אבל באופן מעשי מאחורי הסיסמאות האלו מכשירי המתיחה לא מחדשים שום דבר. מדובר בסך הכל בניסיון לדמות את פעולת המתיחה של משקולות רק ללא הסכנות הכרוכות בכך, שכן בניגוד למשקולות מכשיר המתיחה מפעיל לחץ הרבה יותר עדין על הפין. זה אולי נשמע כמו רעיון טוב, אבל החסרון העיקרי הוא שבגלל הלחץ העדין אתה תצטרך להסתובב עם מכשיר מסורבל במכנסיים למשך שעות ארוכות בכל יום על מנת לחוות תוצאות כלשהן. במקרים מסויימים עד 10 שעות ביום, כל יום, למשך חצי שנה לפחות!

בזמן שאי אפשר לקרוא למכשירי המתיחה רמאות מוחלטת, שכן הם בהחלט יכולים לתת תוצאות מסויימות באורך אם עושים בהם מספיק שימוש לאורך זמן, אך מדובר בעוד גימיק להגדלת איבר המין שכן המחיר המופקע שתצטרך לשלם עבור מכשיר פלסטיק זול הוא פשוט מגוחך בהתחשב בעובדה שאתה יכול לבצע את אותה הפעולה בעזרת הידיים שלך בלבד.

שיטת ההגדלה הטבעית היא האלטרנטיבה הטובה ביותר לכל הדברים האלו, מכיוון שהיא משלבת בתוכה גם את אלמנט המתיחה של הפין (יחד עם תרגילים ייחודיים נוספים) אך בניגוד לשיטות הנ"ל היא אינה דורשת להשקיע אלפי שקלים בציוד מסורבל ויקר שכן התרגילים מבוצעים בעזרת הידיים בלבד, דבר המאפשר לך ליהנות מאימון קצר ואינטנסיבי יותר של כמה דקות ביום שנותן את אותן התוצאות, ובאותו הזמן תוך שמירה על הבטיחות שכן לך יש שליטה מלאה על מידת הלחץ שאתה מפעיל עם היד בכל רגע נתון.

החסרונות העיקריים כאשר עושים שימוש במכשירי מתיחה הם:

  • פתרון חלקי בלבד עם תוצאות פחות משמעותיות ביחס לשיטת ההגדלה הטבעית
  • התוצאות הן באורך בלבד, ללא שום שינוי בעובי (בניגוד לפרסומים!)
  • אינם תורמים דבר ליכולת התפקוד של הפין, לחשק או לשליטה המינית
  • מכשיר מסורבל שאתה צריך ללבוש מתחת למכנסיים למשך שעות ארוכות בכל יום
  • עלות גבוהה מאוד יחסית לתועלת נמוכה

באמצעות שימוש בשיטת ההגדלה הטבעית אתה תגביר את הגודל שלך באופן משמעותי, גם באורך וגם בעובי, תשפר את החוזק והיציבות של הזקפות שלך, תגביר את התפקוד, הביצוע והחשק המיני, באופן טבעי ובטוח לחלוטין, ואתה לא תצטרך לשלם אלפי שקלים על מנת להסתובב עם מכשיר מסורבל במכנסיים למשך יום שלם בשביל לעשות זאת! למה לשלם מחיר מופרז עבור פתרון חלקי בלבד, שכן גם אם תצליח להשיג תוצאות כלשהן באמצעות מכשיר מתיחה, מה הטעם אם אתה לא יכול לעשות שימוש בגודל החדש וליהנות מהתפקוד המשופר שבא איתו? קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. אל תיתן לכל הרמאים ובעלי האינטרסים לעבוד עליך ולהגיד לך ששיטת ההגדלה הטבעית לא עובדת רק כדי שהם יוכלו לדחוף לך כל מיני מכשירים זולים בעלות של אלפי שקלים.

האם אתה רוצה לעשות שימוש פעם אחת ולתמיד בשיטה אשר תיתן לך תוצאות אמיתיות שיישארו איתך לכל החיים? או שאתה מעדיף להמשיך להיות שפן ניסיונות ולבזבז מאות ואלפי שקלים על פתרונות חלקיים ואף מסוכנים אשר רק ישאירו אותך עם פחות כסף ויותר ייאוש?

המשך לחלק הבא:
אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex