NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

שאלות ותשובות

שאלות כלליות:
שאלות לגבי השיטה:
תמיכה ואחריות:
פרטיות ודיסקרטיות:
אימפוטנציה:
שפיכה מוקדמת:


מהו הגודל הממוצע של איבר המין הגברי?
מתוך סקרים רבים אשר נערכו בנושא ניתן להסיק שהממוצע הכללי מצביע על הטווח שבין 14 ל-15 ס"מ, כאשר רוב הגברים נוטים יותר לכיוון ה-14 ס"מ מאשר ל-15 ס"מ. מעל 90% מכל הגברים נופלים איפשהו בטווח הזה. איפה אתה עומד לפי הטבלה הבאה?

קטן ממוצע גדול ענק
אורך 13 ס"מ ומטה 15-14 ס"מ 20-17 ס"מ 21 ס"מ ומעלה
היקף ~11.7 ס"מ ~12.7 ס"מ ~13.7 ס"מ ~15.7 ס"מ
    חזור למעלה

האם השיטה הזאת באמת עובדת?
התשובה הפשוטה היא שכן! הטכניקות הטבעיות האלו הוכחו מניסיון של אין ספור גברים, בארץ ובעולם, והן נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר להשגת תוצאות אמיתיות ולכל החיים בגודל איבר המין וביכולת הביצוע המינית! אם זה נשמע לך קשה להאמין זה אך ורק בגלל שכל הרמאים ובעלי האינטרסים גרמו לך לחשוב שפתרון הבעיות האלו חייב להיות מסובך ויקר - דבר שהוא פשוט לא נכון. בניגוד לרמאויות אנחנו לא נבקש ממך להשקיע מאות ואלפי שקלים על כל מיני מכשירים, כדורים, או ניתוחים מסוכנים. באמצעות שיטת ההגדלה הטבעית אתה תלמד איך לבצע תרגילים פשוטים ללמידה באמצעות הידיים שלך בלבד, אשר יתחילו להניב תוצאות תמידיות כבר במהלך השבועיים שלושה הראשונים - פשוט ולעניין! זה יתן לך את כל ההוכחה והמוטיבציה שאתה צריך על מנת להמשיך בהם ולהתמיד עד להשגת מטרתך.

    חזור למעלה

האם אני יכול לפצוע או לגרום נזק לפין שלי כתוצאה מהשימוש בתרגילים האלה?
כל עוד שמבצעים אותם נכון, התרגילים האלו הם בטוחים לחלוטין ללא כל חשש לנזק או פציעה! ה"פציעה" הנפוצה ביותר היא רגישות מסויימת בפין כתוצאה מהגזמה עם התרגילים שעוברת מעצמה לאחר יום-יומיים של מנוחה. במהלך הניסיון שלנו לאורך למעלה מ-7 שנים ועבודה עם יותר מ-4,000 גברים בישראל, לא נתקלנו במקרה אחד, אף לא אחד, של פציעה רצינית או בלתי הפיכה כלשהי כתוצאה מהשימוש בטכניקות ובתרגילים האלו. למעשה השימוש בתרגילים האלו יפתח ואף ישפר את הבריאות של הפין והמערכת המינית שלך. אנחנו מספקים לך הוראות מדוייקות לגבי אמצעי זהירות ומשך הזמן שיש להשקיע בהתחלה, באמצע ובשלבים המתקדמים יותר של התוכנית על מנת לשמור על אימון בטוח ולמנוע פציעה כלשהי במהלך התהליך כתוצאה מאימון מוגזם.

    חזור למעלה

מה מבדיל את השיטה הזו מכל הרמאויות שישנן כיום בשוק?
העלות הכרוכה בכל מוצר אחר להגדלת איבר המין היא גבוהה ביותר, מכיוון שהמטרה המרכזית היא לנצל אותך, ולהרוויח כמה שיותר כסף על חשבונך ללא שום ערובה לבריאותך או לתוצאות. במקרה הטוב אתה תקבל מוצר שאולי עובד באופן חלקי ויתן לך תוצאות מועטות כלשהן, אך במקרה הגרוע אתה תקבל מוצר מסוכן שעלול לפגוע ואף לגרום נזק לאיבר היקר לך מכל! בכל המקרים אין מי שיעמוד לצידך, שכן אחרי שהם קיבלו את הכסף שלך הם לא ירצו איתך יותר שום קשר, ואין לך למי לפנות במידה ותצטרך עזרה או אם יהיו לך שאלות כלשהן.

שיטת ההגדלה הטבעית לעומת זאת מציעה לך את הפתרון האמיתי היחידי לבעית גודל איבר המין, והיא מגובה בקהילה שלמה של גברים, ניסיון, וידע מקצועי אשר עומדים מאחוריך על מנת להבטיח לך תוצאות. כל טכניקות והתרגילים אשר מרכיבים אותה מבוצעים בעזרת הידיים שלך בלבד, והן זמינות עבורך באופן מיידי ללא שום צורך במכשירים או ציוד כלשהו. לאחר הצטרפותך אתה תקבל גישה מלאה לקהילת המגדילים שבאתר שם תוכל לשוחח עם גברים אחרים בדיוק כמוך אשר עושים שימוש בשיטות אלו ומגיעים לתוצאות. כמו כן צוותי התמיכה שלנו יעמדו לרשותך בכל עת, וישמחו להדריך אותך ולעזור במידה ויהיו לך שאלות כלשהן, מה שנותן לך את הביטחון בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

    חזור למעלה

אז מי בעצם עומד מאחורי השיטה הזו?
שיטת ההגדלה הטבעית הינה שיטה ידועה בינלאומית אשר הוכחה מניסיונם של אין ספור גברים בכל רחבי העולם שניסו אותה והגיעו לתוצאות מדהימות. השיטה היא למעשה שילוב של מספר טכניקות מיוחדות, כאשר לכל אחת מן הטכניקות הללו מקור משלה, וכל אחת מהן שומשה בידי גברים לאורך השנים על מנת להגביר את הגודל ו/או יכולת הביצוע המינית. עם הזמן הטכניקות הללו שולבו יחדיו ויצרו בעצם את מה שאנחנו קוראים לו היום "שיטת ההגדלה הטבעית", כאשר השילוב הייחודי שלהן מתוכנן לתת התוצאות הטובות ביותר, הן באורך, הן בעובי, והן בכושר וביכולת הביצוע המינית.

NaturalPE הינו האתר הגדול, הוותיק, והמקצועי ביותר בישראל אשר קם במטרה לקדם את שיטת ההגדלה הטבעית בארץ על מנת לאפשר לכמה שיותר גברים בישראל לחוות את התוצאות המשנות חיים שיש לשיטה הזאת להציע. האתר מרכז ידע וניסיון של למעלה מ-7 שנים עם שיטת ההגדלה הטבעית ועבודה עם אלפי גברים בישראל אשר עשו שימוש בטכניקות האלו והגיעו לתוצאות מדהימות. NaturalPE מהווה את המקור הרציני, האמין והמקצועי ביותר אשר מציע מידע והדרכה בנושא הגדלת הפין בשיטה הטבעית בישראל, וכן מערכת פורומים בלעדית היחידה מסוגה בישראל אשר מוקדשת כולה לנושא הגדלת איבר המין בשיטה הטבעית, עם למעלה מ-4,000 גברים ישראלים רשומים. לאחר הצטרפותך אתה תקבל גישה מלאה למדריך שלנו בו תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על כל אחת מהטכניקות, ההיסטוריה שלהן, מהן העקרונות אשר עומדים מאחוריהן, וכן היתרונות שאתה תקבל דרך השימוש בהן.

    חזור למעלה

האם התרגילים הם קשים לביצוע?
התרגילים תוכננו להיות קלים להבנה ולביצוע. המדריך שלנו מכיל הוראות מפורטות, צעד אחר צעד, לגבי כל אחת מן השיטות. הקושי היחיד הוא במסירות שלך לביצוע התרגילים הללו על בסיס קבוע. כמו בכל תוכנית אימונים, אתה תקבל ממנה רק את מה שתשקיע בה.

    חזור למעלה

כמה זמן אני אצטרך להשקיע בביצוע התרגילים האלה?
האימון היומי לוקח בין 30 ל-60 דקות ביום, ומבוצע 5-4 ימים בכל שבוע, יחד עם 3-2 ימים של מנוחה. ניתן לחלק את האימון היומי ולבצע אותו בשני חלקים ובזמנים שונים במהלך היום במידה ואין לך זמן לבצע אותו בבת אחת.

    חזור למעלה

תוך כמה זמן אפשר יהיה לראות תוצאות?
אתה תרגיש בהבדל כבר בשבועות הראשונים בהם תשתמש בטכניקות ובתרגילים האלו. גברים מסוימים דיווחו על עליות בגודל כבר בשבוע הראשון. רוב הגברים רואים הבדל של 2-1 ס"מ במהלך 6 עד 8 השבועות הראשונים שלהם.

    חזור למעלה

לאילו תוצאות באמת אפשר יהיה לצפות?
באמצעות השימוש בטכניקות ובתרגילים האלו, כמעט הכל אפשרי. תוכנית האימונים כוללת תרגילי הארכה, מתיחה, ושיפור זרימת הדם אשר מגדילים את מרווחי הדם שבפין שלך. מרווחי דם אלו מחלימים לאחר כל אימון והופכים לקצת יותר גדולים, חזקים ובריאים מיום ליום. לאחר זמן התוצאות הללו מצטברות מה שנותן תוצאה של איבר מין חדש לחלוטין, גדול, חזק יותר, וכן מערכת רבייה בריאה יותר. רשמנו לקוחות אשר דיווחו תוצאות של יותר מ-5 ס"מ באורך בפרק זמן של שישה חודשים עד שנה, עם תרגול של 4-5 ימים בשבוע.

    חזור למעלה

האם התוצאות הן תמידיות, או שאני אחזור לגדול המקורי שלי ברגע שאני אפסיק?
ברגע שמרווחי הדם אשר בפין נמתחו ופורקו במהלך האימון היומי הם מתקנים את עצמם בזמן שאתה ישן. בכל פעם מרווחים אלה גדלים יותר ויותר. ברגע שזה קורה התוספות החדשות לגודל הפין הן תמידית. בניגוד לסיבי שריר, למרווחי הדם שבפין אין את היכולת להתכווץ לאחר שהם הוגדלו, ולכן הפין שלך אף פעם לא יחזור לגודלו המקורי.

    חזור למעלה

האם ישנה מגבלה כלשהי מבחינת הגיל על מנת לעשות שימוש בשיטה הטבעית?
ממש לא! גבר בן 70, 80, או אפילו גבר מעל גיל 90 יראה תוצאות בדיוק כמו גבר בן 20, לכן אין שום מגבלות מבחינת הגיל כאשר עושים שימוש בשיטה הטבעית. עבדנו עם הרבה לקוחות מבוגרים אשר דיווחו על תוצאות מדהימות בתוך תקופה של מספר שבועות בלבד, הן בגודל והן בתפקוד וביכולת הביצוע המינית, ולכן כל גבר באשר הוא יכול ליהנות מהיתרונות שבשיטות האלו.

    חזור למעלה

איזו אחריות אני מקבל לכך שהשיטה הזאת אכן יעבוד?
אנחנו כל כך בטוחים בטכניקות ובתרגילים הללו שאנחנו עומדים מאחוריהם באחריות מלאה. אם לאחר כל המאמצים שלך אתה לא תצליח להגיע לתוצאות לאחר חצי שנה של שימוש, אנחנו מתחייבים להחזיר לך פי-שתיים מהכסף ששילמת! הסיבה שאנחנו לוקחים על עצמנו את הסיכון הזה היא בגלל שאנחנו משוכנעים שברגע שתתחיל להשתמש בשיטות הללו הן יעבדו בשבילך, כפי שהן עבדו עבור אין ספור גברים לפניך. עם אחריות כזאת בכתב אין לך מה להפסיד והרבה מה להרוויח. אחוזי ההצלחה של השיטות הללו עומד על למעלה מ-98% מכלל הגברים אשר משתמשים בהן, לכן אם אתה מחפש פתרון להגדלת איבר המין הגעת למקום הנכון.

    חזור למעלה

מה אם אני אצטרך עזרה או הדרכה במהלך השימוש בתוכנית?
חלק בלתי נפרד מהתוכנית שלנו היא התמיכה הצמודה אשר תלווה אותך במהלך תקופת האימונים בכל עת שתזדקק לה. צוותי תמיכה מנוסים ומקצועיים יעמדו לרשותך 24/7. כמו כן, אתה תקבל גישה מלאה למערכת הפורומים של האתר, שם תוכל לשוחח ולהיוועץ עם אלפי גברים אחרים בדיוק כמוך אשר משתמשים בתוכנית, ויכולים לעזור ולייעץ מניסיונם האישי.

    חזור למעלה

האם יהיה משהו נוסף שאני אצטרך לרכוש על מנת לראות תוצאות?
התשובה היא שלא. אין פה שום עלויות נסתרות או חיובים נוספים. תשלום ההצטרפות הוא חד-פעמי בלבד, עבורו אתה תקבל גישה מלאה ובלתי מוגבלת למדריך אשר ילמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת, למערכת הפורומים, ולשירותי התמיכה שלנו, שם תמצא את כל מה שאתה צריך על מנת לפתח איבר מין גדול, חזק ובריא יותר.

    חזור למעלה

האם משהו אי-פעם ישלח לביתי?
התשובה היא שלא. אנחנו אף פעם לא נשלח משהו פיסית לביתך, אלא אם כן אתה תבקש זאת באופן מפורש. יש לנו מודעות גבוה מאוד בכל מה שקשור לשמירה על הדיסקרטיות והפרטיות של לקוחותינו, ולכן אם תחליט להצטרף אתה תוכל לקבל גישה מלאה לכל המידע וההדרכה שאתה צריך על מנת להגיע לתוצאות, דרך האינטרנט, באופן סודי ודיסקרטי לחלוטין.

    חזור למעלה

מה יופיע בפירוט כרטיס האשראי שלי?
הדיסקרטיות שלך מובטחת באופן מלא. התשלום שיבוצע יופיעו בפירוט האשראי שלך כ-"אלפא .א" בלבד, ללא שום איזכור של האתר שלנו או סוג השירות עליו אתה משלם.

    חזור למעלה

מהי אימפוטנציה או בעיות בתפקוד הזקפתי?
אימפוטנציה מוגדרת כאי-היכולת להגיע או לשמור על זקפה מספיק זמן על מנת לאפשר משגל מספק. גברים רבים סובלים מבעיות בזקפה לפחות פעם אחת או יותר במהלך חייהם הבוגרים (בד"כ כתוצאה מכעס, מתח נפשי או אלכוהול) אך ברוב המקרים זה עובר במהירות ואין צורך בטיפול או התערבות מיוחדת.

    חזור למעלה

האם אימפוטנציה מוגדרת כמחלה?
לא, אימפוטנציה היא בד"כ סימפטום או תופעת לוואי של משהו אחר. ה"משהו" הזה יכול במקרים מסויימים להיות מאוד רציני ואף מסכן חיים, ולכן חשוב לאבחן את סיבת הבעיה וכן לטפל בה, במידה וזה אפשרי. כיוצא בזאת ברור שעליך להודיע לרופא המשפחה שלך במידה ואתה סובל מבעיות זקפה. לכן אפילו אם ניסית טיפולים ראשוניים ללא הצלחה, דבר עם הרופא שלך לגבי אפשרויות טיפול נוספות. בדרך כלל זהו זמן טוב לפנות למומחה בתחום, בד"כ אורולוג.

    חזור למעלה

האם אימפוטנציה ניתנת לטיפול?
כן, ברוב המקרים הסיבה שמאחורי הבעיה יכולה להיות מאובחנת ומטופלת באמצעות מספר בדיקות פשוטות. אפילו אם לא ניתן לטפל בגורם (כגון לחץ דם גבוה, סרטן הערמונית, טרשת עורקים, צהבת וכ"ו) כמעט כל גבר יכול לטפל בבעיות הזקפה שלו וליהנות מתפקוד זקפתי משביע רצון.

    חזור למעלה

עד כמה נפוצה בעיית האימפוטנציה?
למרבה הצער, זוהי בעיה מאוד נפוצה. מחקר עדכני אשר בוצע בארה"ב מראה ש-52% מגברים בגילאים 70-40 סבלו במידה מסויימת מבעיות של תפקוד זקפתי. בארה"ב למשל, מעריכים שבין 20 ל-30 מיליון גברים סובלים מבעיות זקפה, כאשר רק אחוז קטן מהם קיבל או פנה לקבלת טיפול.

    חזור למעלה

"אני רק בן 22 ובעל חוסר ניסיון מיני. בזמן האחרון יש לי בעיה לשמור על הזקפה בזמן קיום יחסי מין עם חברתי. האם אני סובל מאימפוטנציה?"
אתה בהחלט סובל מבעיות זקפה, אך אלא אם כן יש לך אחת או יותר מן הבעיות הרפואיות אשר הוזכרו קודם, בעיות התפקוד שלך הן קרוב לוודאי פסיכולוגיות וזמניות בלבד. גברים רבים יכולים לסבול מבעיות זקפה מפעם לפעם באופן זמני (בד"כ כתוצאה ממתח נפשי, דאגות כספיות, צריכה מופרזת של אלכוהול וכ"ו) אולם ברוב המקרים בעיות אלו נפתרות מעצמן אחרי קצת זמן וסבלנות. בת-זוג מבינה וקשובה יכולה לעזור מאוד במקרים מן הסוג הזה. אם אתה ממשיך לסבול מאימפוטנציה על בסיס קבוע, עליך לפנות לרופא שלך לביצוע בדיקה רפואית מקיפה.

    חזור למעלה

מהי שפיכה מוקדמת?
שפיכה מוקדמת היא אחת הבעיות השכיחות ביותר בתפקוד המיני. בעיה זו מתוארת ברוב המקרים כאי היכולת לעכב את השפיכה למשך מספיק זמן על מנת לאפשר חוויה מינית מספקת לך ולבת זוגתך. ההגדרה של מתי השפיכה נחשבת כמוקדמת היא סובייקטיבית. בזמן שחלק מן הגברים סובלים מבעיות שליטה על השפיכה כבר ברגע החדירה, אחרים רואים ב 10-5 דקות של משגל זמן מועט מידי. משך הזמן שהגבר יכול להחזיק מעמד הוא לא הגורם המרכזי באבחון של שפיכה מוקדמת. השאלה המכרעת היא אם הגבר מרוצה ממשך הזמן שהוא יכול להחזיק מעמד לפני השפיכה.

    חזור למעלה

כיצד נגרמת בעיה של שפיכה מוקדמת?
שפיכה מוקדמת נגרמת לרוב בהתנסויות הראשונות בקיום יחסי מין, ובמקרה זה היא מיוחסת בד"כ לחרדה. מרבית הגברים לומדים בהדרגה לשלוט באורגזמה שלהם, ולא סובלים מבעיות לאורך זמן. גברים מסוימים יכולים לפתח חרדה לטווח ארוך כלפי קיום יחסי מין, דבר אשר עלול לגרום לבעיה ממושכת של שפיכה מוקדמת. הרגלים מיניים משחקים גורם מרכזי גם כן, שכן ככל שהתדירות של קיום יחסי מין היא נמוכה יותר, כך הסיכוי להגיע לשפיכה מוקדמת הוא גדול יותר, במיוחד אצל גברים צעירים. גברים צעירים נוטים להגיע לשפיכה מהר יותר לעומת גברים מבוגרים יותר, מה שיוצר את הרושם שניסיון משפיע בחיוב על היכולת לשלוט על השפיכה המוקדמת.

    חזור למעלה

מה התוכנית שלכם יכולה לעשות על מנת לעזור לי בפתרון בעיות אלו?
המדריך שלנו מציע מגוון אפשרויות ותרגילים אשר מיועדים לאפשר לך לקחת שליטה על האורגזמה שלך. בנוסף אתה תלמד איך לעצור את השפיכה שלך באמצעות שליטה על שריר השפיכה (הידוע גם כשריר הפי-סי), וכן לפתח סיבולת מינית גבוהה יותר מה שיאפשר לך לשמור על הזקפה שלך יציבה וחזקה גם לאחר אורגזמה אחת או יותר.

    חזור למעלה
המשך לחלק הבא:
אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex