הצטרפות 100% מאובטחת NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

מדיניות הגנת הפרטיות

אנו מבינים את החשיבות הרבה בשמירה על הפרטיות והדיסקרטיות של לקוחותינו, במיוחד כאשר מדובר בנושא כה רגיש, ולכן המודעות שלנו בכל מה שקשור לאבטחה ולסודיות של כל המידע שהינך מוסר לנו הינה גבוהה מאוד. לפניך פירוט של מדיניות הגנת הפרטיות שלנו, בה תוכל לקרוא על כל המידע אשר נאסף ממך, השימוש אשר נעשה במידע זה, וכן באילו אמצעים אנו נוקטים על מנת לאפשר הגנה מקסימלית של מידע זה.

אסיפה של מידע סטטיסטי
כמו בכל אתר אינטרנט, בעת ביקורך באתר נאסף ממך מידע כללי על מנת לאפשר לנו לקבל הערכה סטטיסטית לגבי כמות המבקרים באתר, וכן על מנת לאפשר לנו להתאים את אתרנו באופן הטוב ביותר לשלל המבקרים שבו. בין היתר מידע זה כולל: סוג דפדפן, מערכת ההפעלה שבשימוש, כתובת IP וכיו"ב. מידע זה אף פעם אינו כולל שום פרטים אשר יכולים לזהות אותך באופן אישי, והוא נשמר באופן סודי ביותר במאגרי הנתונים של החברה, ואף פעם אינו מפורסם, נמכר, או מועבר לצד שלישי.

מסירת פרטי כרטיס אשראי בעת הליך ההרשמה לאתר
פרטי כרטיס האשראי שלך משמשים אותנו באופן חד-פעמי בלבד לשם ביצוע החיוב עבור ההצטרפות לאתר. כל הפרטים שאתה ממלא בטופס ההצטרפות שבאתר נשלחים בזמן אמת אל חברת האשראי, כאשר לאחר מכן חברת האשראי מחזירה תשובה באם הכרטיס שלך חויב בהצלחה, או אם הייתה בעיה כלשהי עם החיוב. פרטי כרטיס האשראי שלך אינם נשמרים אצלנו בשום נקודה במהלך תהליך ההצטרפות לאתר.

אבטחת מידע
כחלק מהמודעות שלנו לשמירה מירבית על הפרטיות של לקוחותינו השקענו משאבים וזמן רב בתיכנון מערכת מאובטחת ביותר אשר משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק, וזאת על מנת להבטיח את הביטחון המירבי של המידע הפרטי שלך.

התקשורת עמך פועלת באופן מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL ברמת הצפנה של 128 Bit (רמת הצפנה זהה לבנקים הגדולים). טכנולוגיה זו מהווה סטנדרט עולמי ומאפשרת הצפנה של המידע אשר נמסר לנו, כך שאף גורם שמאזין באינטרנט או כזה שהמידע מועבר דרכו לא יוכל לצותת למידע. למעשה השימוש בכרטיס אשראי באתר זה בטוח בהרבה לעומת רכישה בחנות פיסית, במסעדה, או בהזמנה טלפונית.

בנוסף, כל המידע שהינך מוסר לנו נשמר על השרתים שלנו באופן מאובטח ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות הצפנה מתוחכמות (מלבד פרטי כרטיס האשראי אשר לא נשמרים על השרתים שלנו). מנגנון ההצפנה אשר בו נעשה השימוש באתר הינו המתוחכם והחזק אשר קיים כיום. כמו כן מעבר להיבט הטכנולוגי הגישה למידע זה מוגבלת למספר מצומצם ביותר של אנשי מפתח, להקפדה על אבטחה מירבית.

סיכום
אנו אוספים מידע כללי מכל גולש על מנת לקבל הערכה סטטיסטית לגבי כמות המבקרים ודפוסי השימוש שלהם באתרנו. המידע הפיננסי משומש באופן חד-פעמי לשם ביצוע החיוב, והוא איננו נשמר במאגר הנתונים של החברה. כמו כן, אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות שימוש בחלק, או בכל המידע הנשמר ברשותינו, וכן להעבירו לגורמים מוסמכים על מנת לספק מענה לדרישה חוקית/משפטית כלשהי, כגון צו בית משפט וכיו"ב.

הסכמתך לתנאים
על ידי השימוש באתר והגישה לשירותים אותם הוא מציע אתה מסכים לאסיפה והשימוש של מידע זה, בכפוף לתנאים המתוארים במדיניות הגנת הפרטיות הנ"ל. אם אי פעם יהיו שינויים במדיניות הגנת הפרטיות הנ"ל, שינויים אלו יפורסמו כאן, על מנת שתהיה מודע תמיד איזה מידע אנו אוספים, איזה שימוש נעשה בו, ותחת אילו נסיבות אנו מעבירים אותו. השינויים החדשים יכנסו לתוקף מרגע פרסומם באתר.

אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex