הצטרפות 100% מאובטחת NaturalPE.co.il
מבוא איך זה עובד? האם הגודל באמת קובע? התוצאות סיפורי הצלחה שאלות ותשובות להצטרפות
           

האם הגודל באמת קובע?

חד-משמעית, כן! מחקרים ממש הוכיחו שהחזקה באיבר מין קטן יכולה להשפיע על גבר ביותר דרכים ממה שאפשר לתאר. האמת היא שסקס היא רק סיבה אחת מתוך רבות שבגללה גברים רוצים איבר מין גדול יותר! דימוי וביטחון עצמי משחקים תפקיד חשוב ביותר באיך שגבר מציג את עצמו ומתקשר עם אחרים. החזקה באיבר מין קטן הוא גורם אשר הוכח כמשפיע לרעה גם על הדימוי וגם על הביטחון העצמי של גבר, דבר שבתורו משפיע לרעה גם על הביצוע המיני, וגם על המעמד החברתי שלו בכל תחומי החיים.

ומה נשים חושבות על הנושא? על פי סקר עדכני שנערך על ידי חברת הקונדומים "דורקס", 67% מהנשים הודו שהן אינן מרוצות מגודל איבר המין של בן זוגן, מה שמלמד על כך שהגודל כן חשוב לנשים. נשים רואות בגברים עם איבר מין גדול יותר כיותר מושכים ומסוגלים מבחינה מינית. איבר מין גדול ועבה יותר הוא בעל שטח רב יותר המסוגל לגרות יותר קצוות עצבים בתוך הנרתיק, דבר אשר מספק חוויה מענגת יותר גם לך וגם לבת זוגתך. גבר אשר מחזיק באיבר מין של 21-18 ס"מ פשוט "מצוייד" טוב יותר בכדי לספק את מרבית הנשים הפעילות מינית מאשר גבר בעל איבר מין קטן או ממוצע - זה פשוט שכל ישר!

מחקרים ממש הוכיחו שגברים בעלי איבר מין גדול יותר מציגים את עצמם ביתר גאווה ומשדרים יותר ביטחון עצמי מאשר גברים שלא משוכנעים ביכולת של עצמם כתוצאה ממחסור בגודל או בביצועים.

...אל תקשיב לאנשים שאומרים לך שהגודל לא קובע, הם רק אומרים את זה בגלל שהם יוצאים מנקודת ההנחה שאין פתרון להגדלת איבר המין, אז הם לא רוצים שתתבאס שיש לך קטן! אבל עכשיו כשאנחנו יודעים שיש לזה פתרון, אין צורך להמשיך ולהיות "פוליטיקלי קורקט"... הגודל ועוד איך קובע! נשים מתות על זין גדול ועבה, זה גם מרגיש יותר טוב (גם לך וגם לה) וזה גם נראה יותר טוב, וכולנו יודעים את זה עמוק בפנים לא משנה כמה ניסינו לשכנע את עצמנו אחרת!
עמית ו.
 -- לקוח מרוצה

אז מהו גודל איבר המין הממוצע?

מתוך שלל סקרים שנערכנו בנושא עולה כי האורך הממוצע של איבר המין הגברי בזמן זקפה הוא כ-14 ס"מ בלבד, וכ-12 ס"מ בהיקף. מעל 90% מכל הגברים הם בעלי גודל זה! איפה אתה עומד לפי טבלת גודל איבר המין הבאה:

קטן ממוצע גדול ענק
אורך 13 ס"מ ומטה 15-14 ס"מ 20-17 ס"מ 21 ס"מ ומעלה
היקף ~11.7 ס"מ ~12.7 ס"מ ~13.7 ס"מ ~15.7 ס"מ

לפניך כמה עובדות עצובות, אך נכונות:

האורך הממוצע של איבר המין הגברי בזמן זקפה הוא כ-14 ס"מ באורך וכ-12 ס"מ בהיקף בלבד. מעל 90% מכל הגברים הם בעלי גודל זה!
85% מכלל הגברים לא מסוגלים לקיים יחסי מין למשך יותר מ-3 דקות לפני השפיכה, כתוצאה ממערכת מינית חלשה ולא מפותחת.
מאות אלפי גברים בישראל בלבד סובלים מאימפוטנציה (אי-היכולת להגיע או לשמור על זקפה), או מבעיה אחרת כלשהי בתפקוד המיני.
לרוב הגברים יש זרימת דם מאוד חלשה לאיבר המין ולאשכים, כתוצאה מחוסר פעילות, תזונה לקוייה וסגנון חיים לא בריא.
בהגיעם לגיל 30, ל-85% מכלל הגברים אין את אותן הזקפות בהשוואה לאלו שהיו להם בגיל 25. המצב הזה ממשיך ונהיה יותר גרוע ככל שמתבגרים, ורמות הטסטוסטרון (ההורמון הגברי) וזרימת הדם לפין ולאשכים פוחתות.
כ-80% מכלל הנשים אף פעם לא הגיעו לאורגזמה כתוצאה מחדירה, וכ-72% מהנשים ציינו שהן שיקרו לבן הזוג שלהן לגבי זיוף אורגזמה.
לרוב הגברים יש מערכת מינית חלשה, קטנה, ולא מפותחת ביחס למה שהיא יכולה להיות באמצעות השימוש בטכניקות הנכונות.
מעל 95% מהגברים היו מגדילים את איבר המין שלהם אילו רק היו יודעים איך!

לאור המצב העגום הזה לא פלא שכל כך הרבה גברים חיים בתסביכים וסובלים מבעיות של חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, כתוצאה ממחסור בגודל, בביצועים, או שניהם יחד! אבל המציאות היא שהתוכנית שלנו תוכל לעזור לך לפתור את כל הבעיות הללו בקלות יחסית באמצעות תירגול טבעי לחלוטין של המערכת המינית, ללא שום צורך במכשירים או תרופות כלשהן, ומבלי לבזבז מאות ואלפי שקלים בתהליך.

כמו שפעילות ספורטיבית היא המפתח לשמירה על בריאות כללית לכל הגוף שלך, אז למה זה כל כך קשה להאמין שקיימות טכניקות מיוחדות שאתה יכול לבצע על מנת לפתח ולשמור על הבריאות והכושר של המערכת המינית שלך?

המשך לחלק הבא:
אלפי גברים בישראל כבר הגיעו לתוצאות...

100% בדוק ומוכח רפואית!
השיטות הללו נבדקו ונחקרו רפואית, והן אפילו מומלצות לשימוש על ידי רופאים. השיטות הללו נחשבות לדרך היעילה והבטוחה ביותר אשר ידועה כיום להשגת צמיחה טבעית ותמידית באיבר המין הגברי.

למידע נוסף

4,000+ חברים רשומים בקהילת המגדילים הבלעדית שבאתר
קהילת הגברים בישראל אשר עושים שימוש בשיטות הללו גדלה מיום ליום. תצטרף אליהם עוד היום ותהיה בטוח בעובדה שאתה בהחלט לא לבד.

 
מבוא    איך זה עובד?    האם הגודל באמת קובע?    התוצאות    סיפורי הצלחה    שאלות ותשובות    להצטרפות
חו"ד רפואית    רמאויות    אחריות    אודותינו    צור קשר    כניסה ללקוחות
© 2012, NaturalPE.co.il, כל הזכויות שמורות.


הבהרה: המידע אשר מופיע באתר זה איננו מהווה עצה רפואית, והוא אינו מיועד לאבחן או לטפל בבעיה רפואית כלשהי. המידע אשר מופיע באתר זה מבוסס על ניסיון אישי, מחקר מעמיק בתחום, וניסיונם של מאות אלפי גברים אשר עשו שימוש בשיטות אלו. במידה והינך סובל מבעיה רפואית כלשהי עליך לפנות לרופא לקבלת הטיפול המתאים.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר ללא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש.
"NaturalPE.co.il" והלוגו של "NaturalPE.co.il" הינם סימני המסחר של החברה בלבד - אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמתה בכתב ומראש.

תגיות: סקס, הגדלת איבר המין, הגדלת איבר מין, הגדלת הפין, גודל איבר המין, זין גדול, שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה, זקפה, זין קטן, פין קטן, הגדלת פין, sex